بركه در بركه، آواز بلند علوي‌ طنين‌انداز شد، آسمان‌ها، كوه‌ها، دره‌ها، بيشه‌ها و درختان، تمام‌قد به احترام قامت هاشمي‌اش ايستادند، تاريخ، ثانيه‌هاي بي‌رمقش را به ياد مي‌آورد.

صداي تپش قلب‌ها حتي ريگ‌هاي بي‌خيال آن بيابان تفتيده را مجبور كرد،  سركي بكشند تا ببينند چه خبر است، كوير گوش شده بود تا بشنود هر آن‌چه بايد مي‌شنيد.

رفتگان برگشتند….

فرشتگان، دوشادوش هم، آماده هلهله بودند، شايد جبرييل را هنگام ابلاغ پيام خداوند ديده بودند و پيام نوراني پيامبر را؛ محمد(ص) با هر نفسش، پيام خدا را مرور مي‌كرد.

بركه، خوشحال از حضور ناب يك عشق، موج، ‌موج، بوسه براي ابر‌ها مي‌فرستاد تا ابرها ببارند و عشق خدا را بوسه‌باران كنند.

آخرين رسول خدا برخاست و رسالتش را تکميل کرد؛ غمگين علف‏‌هاي هرزه بود؛ و سرمست از عطر گل‏هايي که در راه بودند.
 مردم! اين، آخرين وديعتي است که عشق بر شانه‏‌هاي خسته ولي صبور من گذاشته؛ مژده مي‌‏دهم شما را به پيوند خدا و ملکوت با زمين، به پيوند بي‏‌وقفه نور و رنگين‌کمان، به باراني که ريشه در خاک دارد و آسمان به شستن سر و روي خودش با آن، مباهات مي‏‌کند.
خورشيد نورش را از چشم‏‌هاي صبور اين مرد مي‏‌گيرد. ستاره‌‏ها تلالو آسماني خنده‌‏هاي او هستند.

بخند علي! تو مي‌‏داني تمام پيامبران قبل از مني! تو ادامه همه دلتنگي‌‏هاي من و حرا هستي!

تو معني دهنده تمام گريه‌‏هاي شبانه نوحي!

ادامه مطلب.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برترین گیم ها از بازی فری فایر یابن الزهرا مددی دستگاه های تصفیه آب خانگی،نیمه صنعتی و صنعتی اجاره ماشین هک و اموزش انواع بازی و برنامه من یک مدیک هستم طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل قهرآباد سلیمان شبنم پاییزی